PR-manager of Academic Department

Белсенді және жауапты адам ретінде мен осы жылы университетте бейімделуге байланысты кез-келген қиындықтар туындаған кезде мен өзімнің құрдастарыма көмектесе аламын деп ойлаймын. Мен FYP Студенттер Кеңесінің құрамына кіремін және бұл Кеңестің әлеуеті көп және студенттердің қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын және осы жылы туындауы мүмкін барлық бейімделу мәселелерін шеше алатындығына сенімдімін. Сонымен қатар, Назарбаев Университетінде оның орны ерекше, өйткені NUFYP қауымдастығын біріктіріп, студенттердің барлық талаптары мен тілектерін білдіру - үлкен жұмыс. Мен өмір бойы түрлі қиындықтарды жеңуге көмектесетін қабілеттерге ие болдым. Өнер жобаларына қатысу (хор, сурет салу, фортепианода ойнау) менің шығармашылығымды арттырды, волонтерлық (жетім балаларға көмек, қайырымдылық көмек жинау) жауапкершілік пен қарым-қатынасқа ықпал етті, ал білім беру (олимпиадаларға қатысу, «алтын белгіге» ие болу) стресске қарсы тұруға және шешім қабылдауға жауап береді. Ең бастысы, аталған іс-шаралар маған уақытты басқару дағдыларын алуға көмектесті. Қорытындылай келе, мен Студенттік Кеңестің құрамына кіргеніме қуаныштымын және мен өз құрдастарыма осы жылы туындаған кез-келген мәселелер бойынша көмектесуге дайынмын.